Archivum

Budapesti Tájékozódási Túrabajnokság - kiírás

Országos Középfokú Tájék. Túrabajnokság

Országos Középfokú Tajék. Túrabajnokság

Budapesti Tájékozódási Túrabajnokság

Helyezettek

Fényképek

XI. Budapesti Tájékozódási Túrabajnokság 2017. évi eredményei


1. forduló: 2017. március 5. Silvanus parkverseny

2. forduló:2017. március 26. Gémes Parkverseny

3. forduló: 2017. április 2. Gémes TE városismereti verseny

4. forduló: április 22. Varsányi Kupa

5. forduló: 2017. április 23. Föld Napja Kupa

6. forduló: 2017. április 30. Gémes Majális Kupa

7. forduló: 2017. május 21. Kőbánya Kupa

8. forduló: 2017. május 27. Gyermeknap Kupa

9. forduló: 2017. június 10. Velence Kupa

10 .forduló: 2017. június 24. Kispest Kupa

11. forduló: 2017. szeptember 17. Campona Kupa

12. forduló: 2017. szeptember 24. Gémes Kupa

13. forduló: 2017. október 1. Silvanus tájékozódási verseny

14. forduló: 2017. október 8. Gémes Sziget Kupa

15. forduló: 2017. október 21. Köztársaság Kupa

A 2017. évi alapfokú bajnokság összesített versenyének végeredménye

 

A 2017. évi középfokú bajnokságok összesített versenyének végeredménye

 

X. Budapesti Tájékozódási Túrabajnokság 2016. évi eredményei


1. forduló: 2016. március 6. Silvanus parkverseny

2. forduló:2016. március 20. Gémes Parkverseny

3. forduló: 2016. április 3. Gémes TE városismereti verseny

4. forduló: 2016. április 9. TUTI Kupa

5. forduló: 2016. április 10. Gémes Sziget Kupa

6. forduló: 2016. április 16. Föld Napja Kupa

7. forduló: 2016. április 23. Varsányi Kupa

8. forduló: 2016. április 24. Kőbányai Barangolók Kupa

9. forduló: 2016. május 22. Kőbánya Kupa

10. forduló: 2016. május 29. Gyermeknap Kupa

11. forduló: 2016. június 11. Velence Kupa

12. forduló: 2016. szeptember 4. Campona Kupa

13. forduló: 2016. szeptember 25. Gémes Kupa

14. forduló: 2016. október 9. Silvanus tájékozódási verseny

15. forduló: 2016. október 22. Köztársaság Kupa

A 2016. évi alapfokú bajnokság összesített versenyének végeredménye

 

A 2016. évi középfokú bajnokságok összesített versenyének végeredménye

 

IX. Budapesti Tájékozódási Túrabajnokság 2015. évi eredményei


1. forduló: 2015. március 8. Silvanus parkverseny

2. forduló: 2015. március 29. Gémes TE városismereti verseny

3. forduló: 2015. április 12. Gémes Sziget Kupa

4. forduló: 2015. április 18. Föld Napja Kupa

5. forduló: 2015. április 25. Varsányi Kupa

6. forduló: 2015. április 26. TUTI Kupa

7. forduló: 2015. május 9. Velence Kupa

8. forduló: 2015. április 16. Kőbányai Barangolók Kupa

9. forduló: 2015. május 17. Kőbánya Kupa

10. forduló: 2015. május 31. Gyermeknap Kupa

11. forduló: 2015. szeptember 6. Campona Kupa

12. forduló: 2015. szeptember 27. Gémes Kupa

13. forduló: 2015. október 4. Silvanus tájékozódási verseny

14. forduló: 2015. október 11. Mindenszentek vetélkedő

15. forduló: 2015. október 17. Köztársaság Kupa

16. forduló: 2015. november 14. Avar Kupa

A 2015. évi alapfokú bajnokság összesített versenyének végeredménye

 

A 2015. évi középfokú bajnokságok összesített versenyének végeredménye

 

 

VIII. Budapesti Tájékozódási Túrabajnokság 2014. évi eredményei


1. forduló: 2014. március 9. Silvanus parkverseny

2. forduló: 2014. március 23. Gémes TE városismereti verseny

3. forduló: 2014. március 30. PTSZ városismereti verseny

4. forduló: 2014. április 6. Gémes Sziget Kupa

5. forduló: 2014. április 12. Föld Napja Kupa

6. forduló: 2014. április 26. Varsányi Kupa

7. forduló: 2014. április 27. TUTI Kupa

7. forduló: 2014. április 27. Kőbányai Barangolók Kupa

8. forduló: 2014. május 17. Velence Kupa

9. forduló: 2014. május 18. Kőbánya Kupa

10. forduló: 2014. május 25. Gyermeknap Kupa

11. forduló: 2014. szeptember 7. Campona Kupa

12. forduló: 2014. szeptember 28. Gémes Kupa

13. forduló: 2014. október 5. Silvanus tájékozódási verseny

14. forduló: 2014. október 11. Mátra Kupa

15. forduló: 2014. október 12.. Mindenszentek vetélkedő

16. forduló: 2014. október 19. Köztársaság Kupa

17. forduló: 2014. november 10. Avar Kupa

A 2014. évi alapfokú bajnokság összesített versenyének végeredménye

A 2014. évi alapszintű középfokú bajnokság összesített versenyének végeredménye

A 2014. évi középfokú bajnokság összesített versenyének végeredménye

 

 

VII. Budapesti Tájékozódási Túrabajnokság 2013. évi eredményei


1. forduló: 2013. március 10. Kőbánya Sirály parkverseny

2. forduló: 2013. március 24. PTSZ városismereti verseny

3. forduló: 2013. április 7. Gémes TE városismereti verseny

4. forduló: 2013. április 14. Gémes Sziget Kupa

5. forduló: 2013. április 20. Föld Napja Kupa

6. forduló: 2013. április 27. Varsányi Kupa

7. forduló: 2013. április 28. TUTI Kupa

7. forduló: 2013. április 28. Kőbányai Barangolók Kupa

8. forduló: 2013. május 12. Kőbánya Kupa

9. forduló: 2013. május 25. Velence Kupa

10. forduló: 2013. május 26. Gyermeknap Kupa

11. forduló: 2013. szeptember 1. Campona Kupa

12. forduló: 2013. szeptember 15. Hegyvidék-Optimista Kupa

13. forduló: 2013. szeptember 29. Gémes Kupa

14. forduló: 2013. október 6. Silvanus tájékozódási verseny

15. forduló: 2013. október 12. Mátra Kupa

16. forduló: 2013. október 19. Köztársaság Kupa

17. forduló: 2013. november 10. Avar Kupa

A 2013. évi alapfokú bajnokság összesített versenyének végeredménye

A 2013. évi alapszintű középfokú bajnokság összesített versenyének végeredménye

A 2013. évi középfokú bajnokság összesített versenyének végeredménye

A 2013. évi kiemelt középfokú bajnokság összesített versenyének végeredménye

 

VI. Budapesti Tájékozódási Túrabajnokság 2012. évi eredményei


1. forduló: 2012. március 25. PTSZ városismereti verseny

2. forduló: 2012. március 31. Gémes TE városismereti verseny

3. forduló: 2012. április 15. Gémes Sziget Kupa

4. forduló: 2012. április 22. Föld Napja Kupa

5. forduló: 2012. április 28. Varsányi Kupa

6. forduló: 2012. május 5. TUTI Kupa

7. forduló: 2012. május 13. Kőbánya Kupa

8. forduló: 2012. május 20. Gyermeknap Kupa

9. forduló: 2012. szeptember 16. Hegyvidék-Optimista Kupa

10. forduló: 2012. szeptember 30. Gémes Kupa

11. forduló: 2012. október 13. Mátra Kupa

12. forduló: 2012. november 11. Avar Kupa

A 2012. évi összesített verseny végeredménye

V. Budapesti Tájékozódási Túrabajnokság 2011. évi eredményei


1. forduló: 2011. március 27. Középfokú városismereti verseny

2. forduló: 2011. április 3. Alapfokú városismereti verseny

3. forduló: 2011. április 16. Föld Napja Kupa

4. forduló: 2011. április 30. Varsányi Kupa

5. forduló: 2011. május 7. TUTI Kupa

6. forduló: 2011. május 15. Kőbánya Kupa

7. forduló: 2011. szeptember 11. Tajekozodas.hu Kupa

8. forduló: 2011. szeptember 18. Hegyvidék-Optimista Kupa

9. forduló: 2011. szeptember 25. Gémes Kupa

10. forduló: 2011. október 8. Mátra Kupa

11. forduló: 2011. október 22. Köztársaság Kupa

12. forduló: 2011. november 5. Avar Kupa

13. forduló: 2011. november 17.Szigetországi Kupa

A 2011. évi összesített verseny végeredménye

IV. Budapesti Tájékozódási Túrabajnokság 2010. évi eredményei


1. forduló: 2010. március 28. Városismereti verseny

2. forduló: 2010. április 11. Optimista-Hegyhát Kupa

3. forduló: 2010. április 18. Föld Napja Kupa

4. forduló: 2010. április 24. Varsányi Kupa

5. forduló: 2010. május 8. TUTI Kupa

6. forduló: 2010. május 16. Kőbánya Kupa

7. forduló: 2010. május 30. Gyermeknap Kupa

8. forduló: 2010. július 24. Kispest Kupa

9. forduló: 2010. szeptember 12. Hegyvidék-Optimista Kupa

10. forduló: 2010. szeptember 25. Gémes Kupa

11. forduló: 2010. október 9. Mátra Kupa

12. forduló: 2010. október 23. Köztársaság Kupa

13. forduló: 2010. november 6. Avar Kupa

A 2010. évi összesített verseny végeredménye

III. Budapesti Tájékozódási Túrabajnokság 2009. évi eredményei


1. forduló: 2009. április 5. Kispest Kupa

2. forduló: 2009. április 19. Föld Napja Kupa

3. forduló: 2009. április 25. Varsányi Kupa

4. forduló: 2009. május 9. TUTI Kupa

5. forduló: 2009. május 17. Kőbánya Kupa

6. forduló: 2009. május 23. Köztársaság Kupa

7. forduló: 2009. szeptember 13. Hegyvidék-Optimista Kupa

8. forduló: 2009. szeptember 27. Gémes Kupa

9. forduló: 2009. október 10. Mátra Kupa

10. forduló: 2009. október 11. Alapfokú tájfutó verseny

11. forduló: 2009. november 7. Avar Kupa

A 2009. évi összesített verseny végeredménye

II. Budapesti Tájékozódási Túrabajnokság 2008. évi eredményei


1. forduló: 2008. április 20. Föld Napja Kupa

2. forduló: 2008. április 27. Varsányi Kupa

3. forduló: 2008. május 3. TUTI Kupa

4. forduló: 2008. május 18. Kőbánya Kupa

5. forduló: 2008. május 31. Köztársaság Kupa

6. forduló: 2008. szeptember 14. Hegyvidék-Optimista Kupa

7. forduló: 2008. szeptember 28. Gémes Kupa

A 2008. évi összesített verseny végeredménye

I. Budapesti Tájékozódási Túrabajnokság 2007. évi eredményei


1. forduló: 2007. április 22. Föld Napja Kupa

2. forduló: 2007. május 6. TUTI Kupa

3. forduló: 2007. május 13. Kőbánya Kupa

4. forduló: 2007. június 3. Gémes Kupa

5. forduló: 2007. szeptember 9. Hegyvidék-Optimista Kupa

A 2007. évi összesített verseny végeredménye