Országos Középfokú Tájék. Túrabajnokság

Budapesti Tájékozódási Túrabajnokság

Helyezettek

Fényképek

.

Országos Középfokú Tájékozódási Túrabajnokság összesített versenye

A csoport állása

helyezés csapatnév csapattagok Össz pontszám Bakancsos Atom Kupa Gémes parkverseny Tavaszi Mátra Kupa Rezét Kupa Föld Napja Kupa Varsányi Kupa Gyermeknap Kupa Napernyő Kupa Velence Kupa Campona Kupa Eltájoló Kupa Zemplén Kupa Gémes Kupa Katica Tanya Zöldpont tájékozódási turaverseny Gémes Októberfest Mátra Kupa Köztársaság Kupa Avar Kupa
I.
A Ravasz, az Agy és az Okkusok

Magyar Máté
Szalai Andrea
Pogáts Dávid
Dravecz Ferenc
Németh Anna

487,10
0
96,70
98,00
96,00
97,05
99,35
                       
II.
Zamatos Tur(a)bolya Szentes Olivér

402,55
100,70
0
100,70
101,40
99,75
0
                       
III.
vvv.Turbócsigák

Magyar Lajos
Magyar Emőke

395,80
99,35
0
0
100,05
95,70
100,70
                       
4.
CUHA Fehérvári Máté
Mészáros Gabriella
296,50
0
98,05
0
97,35
101,10
0
                       
5.
MACI

Varga F. Zoltán
Simon Ádám

294,70
98,00
0
0
98,70
0
98,00
                       
6.
Szögbelövők Szabó Endre
dr.Hegedűs Nóra
204,55
0
102,10
0
0
102,45
0
                       
7.
Bójavadászok Silye Imre
197,8
0
99,40
0
0
98,40
0
                       
8.
KIK Rózsa Gábor
Bihari Kristóf
Varga Andrea
193,75
0
100,75
0
0
93,00
0
                       
9.
  Nagy Norbert
188,35
0
94,00
0
0
94,35
0
                       
10.
  Gránicz János
99,35
0
0
99,35
0
0
0
                       
11.
Irányőr SE Sipkovszki Róbert
Balogh Gábor
Bakonyi Aladár
95,35
0
95,35
0
0
0
0
                       

B csoport állása

 

helyezés csapatnév csapattagok Össz pontszám Bakancsos Atom Kupa Gémes parkverseny Tavaszi Mátra Kupa Rezét Kupa Föld Napja Kupa Varsányi Kupa Gyermeknap Kupa Napernyő Kupa Velence Kupa Campona Kupa Eltájoló Kupa Zemplén Kupa Gémes Kupa Katica Tanya Zöldpont tájékozódási turaverseny Gémes Oktoberfest Mátra Kupa Köztársaság kupa Avar Kupa
I.
Kőbonzó Heidinger Tibor
Morovik Attila
608,60
101,05
99,50
101,75
101,75
103,85
100,70
                       
II.
Szaszó Szonda Ferenc
Szonda Ferencné
Szabó József
Szabó Józsefné
487,30
0
98,15
97,70
95,00
97,10
99,35
                       
III.
MVM-5

dr. Kozubovics Dana
Ugrin András
Ugrin Irina
Mirk Tamás

394,90
99,70
0
95,00
100,40
99,80
0
                       
4.
Gazdag család Gazdag László
Gazdag Lászlóné
394,70
0
103,55
99,05
99,05
93,05
0
                       
5.
Kutyafuttában

Kovács Tamás
Kovács Áfonya

291,50
97,00
94,10
100,40
0
0
0
                       
6.
Szuper Csigák Bódisné Párvics Judit
Baloghné Mina Ildikó
Mándli Viktória
Sebestyén Krisztina
291,15
0
95,45
0
97,70
0
98,00
                       
7.
Schibsted

Márik Tibor
Angeli Noémi
Hajcsár Mária
Szuromi Dóra

291,05
98,35
0
96,35
96,35
0
0
                       
8.
BEAC Hegedűs András
Hegedűs Ábel
Biró Aletta
Biró Fruzsina
Hegedűs Ágnes
206,05
0
104,90
0
0
101,15
0
                       
9.
Kék út Baricz Ádám
203,35
0
100,85
0
0
102,50
0
                       
10.
Béres Cseppek Béres Vilmos
Béresné Szepesi Gabriella
Kutasi Lajos
Mátyás Mária
200,65
0
102,20
0
0
98,45
0
                       
11.
Vízkelety Bt Taigiszerné Vizkelety Judit
Fazekasné Vizkelety Klára
Papanek Ilona
Papanek Ernő
Kassay Erzsébet
191,20
0
96,80
0
0
94,40
0
                       
12.
Mugiwara

Oláh Zsófia
Merényi Márton

183,10
0
92,75
0
0
90,35
0
                       
13.
  Rácz Sándor
179,05
0
87,35
0
0
91,70
0
                       
14.
J+J Galajda János
Galajda Jánosné
175,00
0
86,00
0
0
89,00
0
                       
15.
Bogi Bohus Anita
Gizella Zoltán
95,75
0
0
0
0
95,75
0
                       
16.
PSE Tekergők

Dobay Laura
Szedlák Krisztina
Nagy Éva Ildikó
Zelenka Balázs

91,40
0
91,40
0
0
0
0
                       
17.
Hatalmasok Hauer Tamás Péter
Pintér György
90,05
0
90,05
0
0
0
0
                       
18.
Csibu

Csizmadia Gyöngyi
Albert Adrien
Albertné Németh Krisztina

88,70
0
88,70
0
0
0
0
                       
                                           

Családi kategória állása

helyezés csapatnév csapattagok Össz pontszám Bakancsos Atom Kupa Gémes parkverseny Tavaszi Mátra Kupa Rezét Kupa Föld Napja Kupa Varsányi Kupa Gyermeknap Kupa Napernyő Kupa Velence Kupa Campona Kupa Eltájoló Kupa Zemplén Kupa Gémes Kupa Katica Tanya Zöldpont tájékozódási turaverseny Gémes Oktoberfest Mátra Kupa Köztársaság kupa Avar Kupa
I.
Ötösfogat

Puskásné Vízhányó Eszter
Puskás Zoltán
Puskás Anna
Puskás András
Puskás Tamás

399,75
0
100,05
100,00
0
99,70
100,00
                       

II.

Mónika és a 3 Királyok

Király Mónika
Király Zsolt
Magyar Emőke
Király Zoltán
Király Dániel

202,45
0
101,40
0
0
101,05
0
                       

III.

Vadmalacok Kincses Sándor
Kincses Judit
Kincses Tamara
Kincses Eszter
Kincses Tamás
194,35
0
97,35
0
0
97,00
0
                       
III.
Csókási csapat

Csókási Zsolt
Csókásiné Oláh Andrea
Csókási Attila
Csókási Opitz Elena

194,35
0
96,00
0
0
98,35
0
                       
5.
Simon's cats Kucsera Panna
Kucseráné Dániel Tímea
Kucsera Dorka
Kucsera Bence
Kucsera Krisztián
98,70
0
98,70
0
0
0
0
                       
7.
                                         

Az összesített versenyben figyelembe vett versenyek száma: 6