Országos Középfokú Tájék. Túrabajnokság

Budapesti Tájékozódási Túrabajnokság

Helyezettek

Fényképek

.

Országos Középfokú Tájékozódási Túrabajnokság összesített versenye

A csoport állása

helyezés csapatnév csapattagok Össz pontszám Bakancsos Atom Kupa Gémes parkverseny Tavaszi Mátra Kupa Rezét Kupa Föld Napja Kupa Varsányi Kupa Gyermeknap Kupa Napernyő Kupa Velence Kupa Campona Kupa Eltájoló Kupa Zemplén Kupa Gémes Kupa Katica Tanya Zöldpont tájékozódási turaverseny Gémes Októberfest Mátra Kupa Köztársaság Kupa Avar Kupa
I.
  Szentes Olivér

605,25
100,70
0
100,70
101,40
99,75
0
100,70
100,70
101,05
                 
II.
A Ravasz, az Agy és az Okkusok

Magyar Máté
Szalai Andrea
Pogáts Dávid
Dravecz Ferenc
Németh Anna

586,80
0
96,70
98,00
96,00
97,05
99,35
0
0
99,70
                 
III.
vvv.Turbócsigák

Magyar Lajos
Magyar Emőke

493,80
99,35
0
0
100,05
95,70
100,70
0
98,00
0
                 
4.
CUHA Fehérvári Máté
Mészáros Gabriella
395,85
0
98,05
0
97,35
101,10
0
99,35
0
0
                 
5.
Szögbelövők Szabó Endre
dr.Hegedűs Nóra
303,90
0
102,10
0
0
102,45
0
0
99,35
0
                 
6.
Bójavadászok Silye Imre
295,80
0
99,40
0
0
98,40
0
98,00
0
0
                 
7.
MACI

Varga F. Zoltán
Simon Ádám

294,70
98,00
0
0
98,70
0
98,00
0
0
0
                 
8.
  Nagy Norbert
286,70
0
94,00
0
0
94,35
0
0
0
98,35
                 
9.
  Gránicz János
196,35
0
0
99,35
0
0
0
0
0
97,00
                 
10.
KIK Rózsa Gábor
Bihari Kristóf
Varga Andrea
193,75
0
100,75
0
0
93,00
0
0
0
0
                 
11.
Irányőr SE Sipkovszki Róbert
Balogh Gábor
Bakonyi Aladár
95,35
0
95,35
0
0
0
0
0
0
0
                 

B csoport állása

 

helyezés csapatnév csapattagok Össz pontszám Bakancsos Atom Kupa Gémes parkverseny Tavaszi Mátra Kupa Rezét Kupa Föld Napja Kupa Varsányi Kupa Gyermeknap Kupa Napernyő Kupa Velence Kupa Campona Kupa Eltájoló Kupa Zemplén Kupa Gémes Kupa Katica Tanya Zöldpont tájékozódási turaverseny Gémes Oktoberfest Mátra Kupa Köztársaság kupa Avar Kupa
I.
Kőbonzó Heidinger Tibor
Morovik Attila
610,85
101,05
99,50
101,75
101,75
103,85
100,70
98,75
101,05
101,40
                 
II.
Gazdag család Gazdag László
Gazdag Lászlóné
596,10
0
103,55
99,05
99,05
93,05
0
97,40
98,35
98,70
                 
III.
Szaszó Szonda Ferenc
Szonda Ferencné
Szabó József
Szabó Józsefné
589,35
0
98,15
97,70
95,00
97,10
99,35
96,05
97,00
100,05
                 
4.
MVM-5

dr. Kozubovics Dana
Ugrin András
Ugrin Irina
Mirk Tamás

589,30
99,70
0
95,00
100,40
99,80
0
94,70
99,70
0
                 
5.
Szuper Csigák Bódisné Párvics Judit
Baloghné Mina Ildikó
Mándli Viktória
Sebestyén Krisztina
387,15
0
95,45
0
97,70
0
98,00
0
0
96,00
                 
6.
Schibsted

Márik Tibor
Angeli Noémi
Hajcsár Mária
Szuromi Dóra

384,40
98,35
0
96,35
96,35
0
0
93,35
0
0
                 
7.
BEAC

Hegedüs András
Hegedüs Ábel
Biró Aletta
Biró Fruzsina
Hegedüs Ágnes
Hegedüs Márton

308,85
0
104,90
0
0
101,15
0
102,80
0
0
                 
8.
Kék út Baricz Ádám
304,80
0
100,85
0
0
102,50
0
101,45
0
0
                 
9.
Béres Cseppek Béres Vilmos
Béresné Szepesi Gabriella
Kutasi Lajos
Mátyás Mária
300,75
0
102,20
0
0
98,45
0
100,10
0
0
                 
10.
Kutyafuttában

Kovács Tamás
Kovács Áfonya

291,50
97,00
94,10
100,40
0
0
0
0
0
0
                 
11.
  Rácz Sándor
271,05
0
87,35
0
0
91,70
0
92,00
0
0
                 
12.
Vízkelety Bt Taigiszerné Vizkelety Judit
Fazekasné Vizkelety Klára
Papanek Ilona
Papanek Ernő
Kassay Erzsébet
191,20
0
96,80
0
0
94,40
0
0
0
0
                 
13.
Mugiwara

Oláh Zsófia
Merényi Márton

183,10
0
92,75
0
0
90,35
0
0
0
0
                 
14.
J+J Galajda János
Galajda Jánosné
175,00
0
86,00
0
0
89,00
0
0
0
0
                 
15.
Lapos citrom

Kiss Jázmin
Zsednai Csaba

97,35
0
0
0
0
0
0
0
0
97,35
                 
16.
Bogi Bohus Anita
Gizella Zoltán
95,75
0
0
0
0
95,75
0
0
0
0
                 
17.
PSE Tekergők

Dobay Laura
Szedlák Krisztina
Nagy Éva Ildikó
Zelenka Balázs

91,40
0
91,40
0
0
0
0
0
0
0
                 
18.
Hatalmasok Hauer Tamás Péter
Pintér György
90,05
0
90,05
0
0
0
0
0
0
0
                 
19.
Csibu

Csizmadia Gyöngyi
Albert Adrien
Albertné Németh Krisztina

88,70
0
88,70
0
0
0
0
0
0
0
                 

Családi kategória állása

helyezés csapatnév csapattagok Össz pontszám Bakancsos Atom Kupa Gémes parkverseny Tavaszi Mátra Kupa Rezét Kupa Föld Napja Kupa Varsányi Kupa Gyermeknap Kupa Napernyő Kupa Velence Kupa Campona Kupa Eltájoló Kupa Zemplén Kupa Gémes Kupa Katica Tanya Zöldpont tájékozódási turaverseny Gémes Oktoberfest Mátra Kupa Köztársaság kupa Avar Kupa
I.
Ötösfogat

Puskásné Vízhányó Eszter
Puskás Zoltán
Puskás Anna
Puskás András
Puskás Tamás

499,75
0
100,05
100,00
0
99,70
100,00
100,00
0
                   

II.

Mónika és a 3 Királyok

Király Mónika
Király Zsolt
Magyar Emőke
Király Zoltán
Király Dániel

202,45
0
101,40
0
0
101,05
0
0
0
                   
III.
Simon's cats Kucsera Panna
Kucseráné Dániel Tímea
Kucsera Dorka
Kucsera Bence
Kucsera Krisztián
198,70
0
98,70
0
0
0
0
0
100,00
                   

4.

Vadmalacok Kincses Sándor
Kincses Judit
Kincses Tamara
Kincses Eszter
Kincses Tamás
194,35
0
97,35
0
0
97,00
0
0
0
                   
5.
Csókási csapat

Csókási Zsolt
Csókásiné Oláh Andrea
Csókási Attila
Csókási Opitz Elena

194,35
0
96,00
0
0
98,35
0
0
0
                   
                                           

Az összesített versenyben figyelembe vett versenyek száma: 6