Országos Középfokú Tájék. Túrabajnokság

Budapesti Tájékozódási Túrabajnokság

Helyezettek

Fényképek

 

Budapesti Tájékozódási Túrabajnokság összesített versenye

Alapfokú bajnokság állása

 

helyezés csapatnév csapattagok Össz pontszám Silvanus parkverseny Gémes parkverseny Gémes városismereti verseny Föld Napja Kupa Varsányi Kupa Gémes Majális Kupa Kőbánya Kupa Gyermeknap Kupa Velence Kupa Campona Kupa Gémes Kupa Silvanus tájfutó verseny Gémes Sziget Kupa Köztársaság kupa
I.
Túramanók

Abaffy Károly
Nemes Rita
Abaffy Kamilla
Abaffy Kornél
Bartha Enikő

609,10
101,75
101,75
101,05
101,05
100,35
101,75
101,05
101,40
100,70
100,70
101,40
98,35
100,05
100,70
II.
Szuper négyes Látrányiné Halász Ágnes
Látrányi Dániel
Látrányi Bálint
Látrányi Zsolt
599,90
97,70
99,05
99,70
97,00
99,00
100,40
98,35
97,35
99,35
99,35
100,05
101,05
98,70
99,35
III.
Moltári

Molnár Tamás
Molnár Anetta
Molnár Milán
Molnár Ilián

598,20
0
0
0
0
100,00
99,05
99,70
100,05
98,00
98,00
97,35
97,00
101,40
98,00
4.
No-name

Sütő Márton
Sütő Roland

581,40
0
96,35
0
0
0
96,35
97,00
96,00
0
0
96,00
99,70
0
0
5.
Túrabékák

Komlósi András Miklós
Komlósi András
Kass Andrea
Lakos Márton

391,45
0
100,40
0
0
0
95,00
0
98,70
0
0
0
0
97,35
0
6.
Kis Jedik Szabó Zoltán
Szabóné Borbély Magdolna
Szabó Regő
Szabó Zille
297,45
99,05
0
0
99,70
0
0
0
0
0
0
98,70
0
0
0
7.
 

Sági Eszter
Levák Enikő

288,00
0
95,00
97,00
0
0
0
0
0
0
0
0
0
96,00
0
8.
Aranyvirág Bokréta Kovács Zsolt
Kovácsné Borbély Viktória
Kovács Réka
Kovács Luca
198,75
100,40
0
0
98,35
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
9.
Csipás Mókusok

Csőgör Szabolcs Adorján
Makara Veronika
Márföldi Bence
Csőgör Anna Szófia
Csőgör Veronika

196,05
0
97,70
98,35
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
10.
Vajda család Vajda Lili
Vajda Vilmos
Vajda József
Szabó Enikő
97,70
0
0
0
0
0
97,70
0
0
0
0
0
0
0
0
11.
  Gonda Mónika Kamilla
96,35
96,35
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
12.
Tárnok család Tárnok Attila
Markovics Diána
Tárnok Andrea
95,00
95,00
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Az összesített versenyben figyelembe vett versenyek száma: 6