Országos Középfokú Tajék. Túrabajnokság

Budapesti Tájékozódási Túrabajnokság

Helyezettek

Fényképek

Budapesti Tájékozódási Túrabajnokság összesített versenye

Középfokú bajnokság A csoportjának végeredménye

helyezés csapatnév csapattagok Össz pontszám Silvanus parkverseny Gémes park verseny Gémes városismereti verseny Föld Napja Kupa Varsányi Kupa Gémes Majális Kupa Kőbánya Kupa Gyermeknap Kupa Velence Kupa Kispest Kupa Campona Kupa Gémes Kupa Silvanus tájékozódási verseny Gémes Sziget Kupa Köztársaság kupa
I.
Szögbelövők Szabó Endre
dr.Hegedűs Nóra
601,30
100,40
99,70
0
0
0
102,10
0
0
0
0
96,00
101,05
0
100,05
98,00
II.
BEAC

Hegedűs András
Hegedűs Ábel
Biró Aletta
Biró Fruzsina
Hegedűs Márton

600,85
97,70
97,00
100,35
99,70
0
94,00
100,35
0
98,35
0
101,40
97,00
100,70
97,35
0
III.
vvv.Turbócsigák

Magyar Lajos
Magyar Emőke

598,15
0
101,05
99,00
0
0
96,70
0
100,35
101,05
0
97,35
0
0
0
99,35
4.
  Gránicz János
596,80
0
0
0
101,05
100,00
98,05
99,00
0
99,70
0
98,70
98,35
0
0
0
5.
BERT-Esély SE Székely Adám
Beke Krisztina
Willmann András
594,20
95,00
0
0
98,35
0
100,75
0
0
97,00
0
100,05
0
99,35
98,70
0
6.
CUHA Fehérvári Máté
Mészáros Gabriella
588,70
96,35
98,35
0
97,00
0
95,35
0
99,00
0
100,00
0
0
98,00
96,00
0
7.
Bójavadászok Silye Imre
402,25
101,75
0
0
0
0
99,40
0
0
0
0
0
99,70
0
101,40
0
8.
  Szentes Olivér
199,75
99,05
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100,70

Középfokú bajnokság B csoportjának végeredménye

helyezés csapatnév csapattagok Össz pontszám Silvanus parkverseny Gémes park verseny Gémes városismereti verseny Föld Napja Kupa Varsányi Kupa Gémes Majális Kupa Kőbánya Kupa Gyermeknap Kupa Velence Kupa Kispest Kupa Campona Kupa Gémes Kupa Silvanus tájékozódási verseny Gémes Sziget Kupa Köztársaság kupa
I.
  Németh Anna
615,50
103,85
102,50
0
93,75
100,05
103,85
103,15
97,45
96,40
102,10
0
0
99,75
0
0
II.
Kőbonzó

Heidinger Tibor
Morovik Attila

611,85
0
0
0
103,20
96,00
101,15
0
104,20
95,05
0
96,70
102,45
0
100,45
100,40
III.
A Ravasz és az Agy

Pogáts Dávid
Dravecz Ferenc
Tóth Kornél
Pogáts Gergely

611,525
99,80
100,475
97,35
104,55
0
102,50
101,80
94,75
97,75
0
98,05
101,10
101,10
99,10
0
4.
IrányŐr SE

Sipkovszki Róbert
Sipkovszki-Pálinkás Hedda
Balogh Gábor
Bakonyi Aladár
Dobay Laura

610,45
102,50
95,75
101,40
101,85
98,70
0
99,10
101,50
99,10
96,70
100,75
94,35
102,45
0
0
5.
Vizkelety BT

Taigiszerné Vizkelety Judit
Fazekasné Vizkelety Klára
Taigiszer Csaba
Taigiszer Mónika
Taigiszer Márton
Taigiszer Lili
Papanek Ilona
Papanek Ernő
Kassay Erzsébet

605,40
89,00
103,85
0
97,80
101,40
0
100,45
102,85
0
0
0
0
95,70
91,00
99,05
6.
KIK Rózsa Gábor
Bihari Kristóf
Varga Andrea
Dankovits Péter
605,35
101,15
0
100,05
100,50
97,35
91,70
97,75
0
103,15
0
102,10
97,05
98,40
97,75
96,35
7.
MVM 5

dr. Kozubovics Dana
Ugrin András
Mórocz Adrien
Mórocz Imre
Mórocz Vivien
Kovácsné Deme Klára

594,90
0
0
0
95,10
0
93,05
0
100,15
100,45
98,05
99,40
0
0
0
101,75
8.
Gazdag család

Gazdag László
Gazdag Lászlóné

591,95
0
91,70
0
96,45
0
94,40
96,40
98,80
101,80
95,35
0
0
0
103,15
0
9.
Béres Cseppek

Béres Vilmos
Béresné Szepesi Gabriella
Kutasi Lajos
Mátyás Mária

588,15
0
97,10
98,70
99,15
0
99,80
92,35
88,00
0
94,00
95,35
95,70
0
95,05
97,70
10.
Szaszó Szonda Ferenc
Szonda Ferencné
Szabó József
Szabó Józsefné
577,75
90,35
90,35
0
92,40
0
90,35
95,05
96,10
92,35
99,40
0
0
93,00
101,80
0
11.
  Rácz Sándor
577,30
97,10
0
96,00
89,70
0
95,75
91,00
93,40
0
0
93,00
97,05
96,40
95,00
12.
J+J

Galajda János
Galajda Jánosné

566,35
94,40
98,45
0
88,35
0
98,45
0
0
0
0
0
0
94,35
92,35
0
13.
Szuper csigák

Bódisné Párvics Judit
Baloghné Mina Ildikó
Mándli Viktória
Sebestyén Krisztina

562,55
0
94,40
0
87,00
0
0
0
0
93,70
0
94,00
99,75
0
93,70
0
14.
Csibu csapat Bugyi Attila
Csizmadia Gyöngyi
461,85
98,45
0
0
91,05
0
89,00
0
92,05
91,00
0
0
0
0
0
0
15.
Jólfésűlt Úriemberek Bruckner Viktor
374,55
0
93,05
0
0
0
97.10
93,70
90,70
0
0
0
0
0
0
0
16.
Bushido Bodorné Nagy Gabriella
Farkas Ildikó
Bodor Sándor
274,10
95,75
89,00
0
0
0
0
0
89,35
0
0
0
0
0
0
0
17.
Okkusok

Magyar Máté
Szalai Andrea

199,15
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100,75
0
98,40
0
0
0
18.
Három muskétás

Dósa Brigitta
Tóth Kornél
Pappné Péva Krisztina

192,175
91,70
100,475
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
19
 

Csontos Adrien
Csontos Norbert

93,05
93,05
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Középfokú bajnokság családi kategóriájának végeredménye

helyezés csapatnév csapattagok Össz pontszám Silvanus parkverseny Gémes park- verseny Gémes városismereti verseny Föld Napja Kupa Varsányi Kupa Gémes Majális Kupa Kőbánya Kupa Gyermeknap Kupa Velence Kupa Kispest Kupa Campona Kupa Gémes Kupa Silvanus tájékozódási verseny Gémes Sziget Kupa Köztársaság kupa
I.
Maci

Varga F. Zoltán
Varga Bence
Varga Dóra

605,25
0
0
0
101,05
0
102,10
101,05
100,70
100,35
100,00
99,00
97,35
0
0
0
II.
Ötösfogat Puskásné Vízhányó Eszter
Puskás Zoltán
Puskás Anna
Puskás András
Puskás Tamás
600,25
101,05
100,40
0
0
0
98,05
99,70
0
0
0
0
98,70
100,35
100,05
0
III.
Mónika és a 3 Királyok

Király Zoltán
Király Mónika
Király Zsolt
Király Dániel

598,60
0
101,75
100,70
0
0
100,75
0
98,00
0
0
0
96,00
0
101,40
0
4.
Zsivány hármas

Baric Ádám
Baric Ábel
Baric Emma Léna

596,15
0
99,05
0
98,35
100,00
95,35
98,35
0
0
0
100,35
100,05
0
0
0
5.
Csókási csapat

Csókási Zsolt
Csókásiné Oláh Andrea
Csókási Szilvia
Csókási Bernadett
Pryma Veronika
Csókási Attila
Csókási-Opitz Elena

589,80
97,00
97,70
99,35
99,70
0
96,70
0
99,35
0
0
0
0
0
96,00
0
6.
Bicskei Trapperek Balázs József
Balázsné Tóbiás Ildikó
Bálázs Péter
588,40
99,70
96,35
0
0
0
0
97,00
0
99,00
0
0
0
99,00
97,35
0
7.
Vadmalacok Kincses Sándor
Kincses Judit
Kincses Tamara
Kincses Eszter
Kincses Tamás
482,35
98,35
95,00
98,00
97,00
0
94,00
0
0
0
0
0
0
0
0
0
8.
Simon's cats Kucsera Panna
Kucseráné Dániel Tímea
Kucsera Dorka
Simon Gábor
Dániel Andrea
Simon Veronika
Kucsera Bence
Kucsera Krisztián
299,50
0
0
0
0
0
99,40
0
0
0
0
0
101,40
0
98,70
0

Az összesített versenyben figyelembe vett versenyek száma: 6