Országos Középfokú Tajék. Túrabajnokság

Budapesti Tájékozódási Túrabajnokság

Helyezettek

Fényképek

Budapesti Tájékozódási Túrabajnokság összesített versenye

Középfokú bajnokság A csoportjának állása

helyezés csapatnév csapattagok Össz pontszám Silvanus parkverseny Gémes park verseny Gémes városismereti verseny Föld Napja Kupa Varsányi Kupa Gémes Majális Kupa Kőbánya Kupa Gyermeknap Kupa Velence Kupa Campona Kupa Gémes Kupa Silvanus tájékozódási verseny Köztársaság kupa
I.
BEAC

Hegedűs András
Hegedűs Ábel
Biró Aletta
Biró Fruzsina

593,45
97,70
97,00
100,35
99,70
0
94,00
100,35
0
98,35
       
II.
vvv.Turbócsigák

Magyar Lajos
Magyar Emőke

498,15
0
101,05
99,00
0
0
96,70
0
100,35
101,05
       
III.
  Gránicz János
497,80
0
0
0
101,05
100,00
98,05
99,00
0
99,70
       
4.
CUHA Fehérvári Máté
Mészáros Gabriella
486,05
96,35
98,35
0
97,00
0
95,35
0
99,00
0
       
5.
BERT-Esély SE Székely Adám
Beke Krisztina
Willmann András
391,10
95,00
0
0
98,35
0
100,75
0
0
97,00
       
6.
Szögbelövők Szabó Endre
dr.Hegedűs Nóra
302,20
100,40
99,70
0
0
0
102,10
0
0
0
       
7.
Bójavadászok Silye Imre
201,15
101,75
0
0
0
0
99,40
0
0
0
       
8.
  Szentes Olivér
99,05
99,05
0
0
0
0
0
0
0
       

Középfokú bajnokság B csoportjának állása

helyezés csapatnév csapattagok Össz pontszám Silvanus parkverseny Gémes park verseny Gémes városismereti verseny Föld Napja Kupa Varsányi Kupa Gémes Majális Kupa Kőbánya Kupa Gyermeknap Kupa Velence Kupa Campona Kupa Gémes Kupa Silvanus tájékozódási verseny Köztársaság kupa
I.
  Németh Anna
610,85
103,85
102,50
0
93,75
100,05
103,85
103,15
97,45
96,40
       
II.
A Ravasz és az Agy

Pogáts Dávid
Dravecz Ferenc

606,875
99,80
100,475
97,35
104,55
0
102,50
101,80
94,75
97,75
       
III.
IrányŐr SE

Sipkovszki Róbert
Sipkovszki-Pálinkás Hedda
Balogh Gábor
Bakonyi Aladár
Dobay Laura

605,45
102,50
95,75
101,40
101,85
98,70
0
99,10
101,50
99,10
       
4.
KIK Rózsa Gábor
Bihari Kristóf
Varga Andrea
Dankovits Péter
599,95
101,15
0
100,05
100,50
97,35
91,70
97,75
0
103,15
       
5.
Vizkelety BT

Taigiszerné Vizkelety Judit
Fazekasné Vizkelety Klára
Taigiszer Csaba
Taigiszer Mónika
Taigiszer Márton
Taigiszer Lili
Papanek Ilona
Papanek Ernő
Kassay Erzsébet

595,35
89,00
103,85
0
97,80
101,40
0
100,45
102,85
0
       
6.
Gazdag család

Gazdag László
Gazdag Lászlóné

579,55
0
91,70
0
96,45
0
94,40
96,40
98,80
101,80
       
7.
Béres Cseppek

Béres Vilmos
Béresné Szepesi Gabriella

575,10
0
97,10
98,70
99,15
0
99,80
92,35
88,00
0
       
8.
  Rácz Sándor
562,95
97,10
0
96,00
89,70
0
95,75
91,00
93,40
0
       
9.
Szaszó Szonda Ferenc
Szonda Ferencné
Szabó József
Szabó Józsefné
556,60
90,35
90,35
0
92,40
0
90,35
95,05
96,10
92,35
       
10.
Kőbonzó

Heidinger Tibor
Morovik Attila

499,60
0
0
0
103,20
96,00
101,15
0
104,20
95,05
       
11.
Csibu csapat Bugyi Attila
Csizmadia Gyöngyi
461,85
98,45
0
0
91,05
0
89,00
0
92,05
91,00
       
12.
MVM 5

dr. Kozubovics Dana
Ugrin András
Mórocz Adrien
Mórocz Imre
Mórocz Vivien
Kovácsné Deme Klára

388,75
0
0
0
95,10
0
93,05
0
100,15
100,45
       
13.
J+J

Galajda János
Galajda Jánosné

379,65
94,40
98,45
0
88,35
0
98,45
0
0
0
       
14.
Jólfésűlt Úriemberek Bruckner Viktor
374,55
0
93,05
0
0
0
97.10
93,70
90,70
0
       
15.
Szuper csigák

Bódisné Párvics Judit
Baloghné Mina Ildikó
Mándli Viktória
Sebestyén Krisztina

275,10
0
94,40
0
87,00
0
0
0
0
93,70
       
16.
Bushido Bodorné Nagy Gabriella
Farkas Ildikó
Bodor Sándor
274,10
95,75
89,00
0
0
0
0
0
89,35
0
       
17.
Három muskétás

Dósa Brigitta
Tóth Kornél
Pappné Péva Krisztina

192,175
91,70
100,475
0
0
0
0
0
0
0
       
18.
 

Csontos Adrien
Csontos Norbert

93,05
93,05
0
0
0
0
0
0
0
0
       

Középfokú bajnokság családi kategóriájának végeredménye

helyezés csapatnév csapattagok Össz pontszám Silvanus parkverseny Gémes park- verseny Gémes városismereti verseny Föld Napja Kupa Varsányi Kupa Gémes Majális Kupa Kőbánya Kupa Gyermeknap Kupa Velence Kupa Campona Kupa Gémes Kupa Silvanus tájékozódási verseny Köztársaság kupa
I.
Csókási csapat

Csókási Zsolt
Csókásiné Oláh Andrea
Csókási Szilvia
Csókási Bernadett
Pryma Veronika
Csókási Attila
Csókási-Opitz Elena

589,80
97,00
97,70
99,35
99,70
0
96,70
0
99,35
0
       
II.
Maci

Varga F. Zoltán
Varga Bence
Varga Dóra

505,25
0
0
0
101,05
0
102,10
101,05
100,70
100,35
       
III.
Zsivány hármas

Baric Ádám
Baric Ábel
Baric Emma Léna

491,10
0
99,05
0
98,35
100,00
95,35
98,35
0
0
       
4.
Vadmalacok Kincses Sándor
Kincses Judit
Kincses Tamara
Kincses Eszter
Kincses Tamás
482,35
98,35
95,00
98,00
97,00
0
94,00
0
0
0
       
5.
Mónika és a 3 Királyok

Király Zoltán
Király Mónika
Király Zsolt
Nagy Ágnes
Jeney Bulcsu

401,20
0
101,75
100,70
0
0
100,75
0
98,00
0
       
6.
Ötösfogat Puskásné Vízhányó Eszter
Puskás Zoltán
Puskás Anna
Puskás András
Puskás Tamás
399,20
101,05
100,40
0
0
0
98,05
99,70
0
0
       
7.
Bicskei Trapperek Balázs József
Balázsné Tóbiás Ildikó
Bálázs Péter
392,05
99,70
96,35
0
0
0
0
97,00
0
99,00
       
8.
Simon's cats Kucsera Panna
Kucseráné Dániel Tímea
Kucsera Dorka
Simon Gábor
Dániel Andrea
Simon Veronika
Kucsera Bence
Kucsera Krisztián
99,40
0
0
0
0
0
99,40
0
0
0
       

Az összesített versenyben figyelembe vett versenyek száma: 6