Országos Középfokú Tajék. Túrabajnokság

Budapesti Tájékozódási Túrabajnokság

Helyezettek

Fényképek

Budapesti Tájékozódási Túrabajnokság összesített versenye

Középfokú bajnokság A csoportjának végeredménye

helyezés csapatnév csapattagok Össz pontszám Silvanus parkverseny Gémes városismereti verseny Gémes parkverseny Föld Napja Kupa Varsányi Kupa Kőbánya Kupa Gyermeknap Kupa Velence Kupa Campona Kupa Gémes Kupa Silvanus tájékozódási verseny Gémes Októberfeszt Köztársaság kupa
I.
Szögbelövők Szabó Endre
dr.Hegedűs Nóra
607,10
101,75
95,00
102,10
102,10
0
100,05
0
0
99,70
101,40
0
97,05
0
II.
  Szentes Olivér
603,70
0
0
0
99,40
0
0
101,05
100,70
0
100,05
101,40
101,10
0
III.
Bójavadász Silye Imre
601,30
100,40
100,40
98,05
98,05
0
101,40
98,35
0
97,00
98,70
100,05
95,70
100,35
4.
KIK Rózsa Gábor
Bihari Kristóf
Varga Andrea
597,00
96,35
101,75
100,75
94,00
0
96,00
0
0
98,35
0
97,35
102,45
0
5.
A Ravasz, az Agy és az Okkusok

Magyar Máté
Szalai Andrea
Pogáts Dávid
Dravecz Ferenc
Németh Anna

596,575
97,70
98,375
96,70
96,70
100,35
97,35
0
99,35
101,05
97,35
96,00
99,75
0
6.
CUHA Fehérvári Máté
Mészáros Gabriella
595,65
95,00
98,375
99,40
100,75
0
98,70
99,70
0
0
0
98,70
98,40
0
7.
Irányőr SE Sipkovszki Róbert
Balogh Gábor
Bakonyi Aladár
383,70
0
96,35
95,35
0
0
0
0
0
0
0
0
93,00
99,00
8.
Maci

Varga F. Zoltán
Varga Bence Zsolt

289,35
0
0
0
0
99.00
0
0
0
0
96,00
0
94,35
0
9.
  Nagy Norbert
287,35
0
0
94,00
95,35
0
0
0
98,00
0
0
0
0
0
10.
BERT-Esély SE Székely Adám
Beke Krisztina
Willmann András
196,05
99,05
0
0
0
0
0
97,00
0
0
0
0
0
0

Középfokú bajnokság B csoportjának végeredménye

helyezés csapatnév csapattagok Össz pontszám Silvanus parkverseny Gémes városismereti verseny Gémes park verseny Föld Napja Kupa Varsányi Kupa Kőbánya Kupa Gyermeknap Kupa Velence Kupa Campona Kupa Gémes Kupa Silvanus tájékozódási verseny Gémes Oktoberfest Köztársaság kupa
I.
BEAC

Hegedüs András
Hegedüs Ábel
Biró Aletta
Biró Fruzsina
Hegedüs Ágnes
Hegedüs Márton

611,75
100,75
0
104,90
101,15
0
97,00
102,80
0
99,70
101,45
100,70
99,40
0
II.
Kőbonzó Heidinger Tibor
Morovik Attila
606,30
0
0
99,50
103,85
100,70
0
98,75
101,40
98,35
98,75
0
102,10
0
III.
MVM-5 dr. Kozubovics Dana
Ugrin András
Mórocz Imre
602,50
102,10
97,00
0
99,80
0
0
94,70
0
0
102,80
0
100,75
100,05
4.
Béres Cseppek Béres Vilmos
Béresné Szepesi Gabriella
Kutasi Lajos
Mátyás Mária
598,90
0
0
102,20
98,45
0
101,05
100,10
0
97,00
100,10
0
0
96,00
5.
Kékút Baric Ádám
594,55
0
0
100,85
102,50
0
0
101,45
0
101,05
94,70
0
94,00
0
6.
Gazdag család Gazdag László
Gazdag Lászlóné
593,40
0
0
103,55
93,05
0
99,70
97,40
98,70
0
96,05
0
96,70
97,35
7.
Szaszó Szonda Ferenc
Szonda Ferencné
Szabó József
Szabó Józsefné
591,40
94,00
0
98,15
97,10
99,35
0
96,05
100,05
0
97,40
99,35
95,35
0
8.
  Rácz Sándor
584,15
98,05
98,35
87,35
91,70
0
98,35
92,00
0
0
93,35
98,00
98,05
0
9.
Vízkelety Bt Taigiszerné Vizkelety Judit
Fazekasné Vizkelety Klára
Papanek Ilona
Papanek Ernő
Kassay Erzsébet
392,00
99,40
0
96,80
94,40
0
0
0
0
0
0
0
0
101,40
10.
Szuper Csigák Bódisné Párvics Judit
Baloghné Mina Ildikó
Mándli Viktória
Sebestyén Krisztina
289,45
0
0
95,45
0
98,00
0
0
96,00
0
0
0
0
0
11.
Schibsted

Márik Tibor
Angeli Noémi
Hajcsár Mária
Szuromi Dóra

284,05
0
0
0
0
0
0
93,35
0
0
92,00
0
0
98,70
12.
J+J Galajda János
Galajda Jánosné
271,70
96,70
0
86,00
89,00
0
0
0
0
0
0
0
0
0
13.
PSE Tekergők

Dobay Laura
Szedlák Krisztina
Nagy Éva Ildikó
Zelenka Balázs

192,45
0
101,05
91,40
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
14.
Hatalmasok Hauer Tamás Péter
Pintér György
189,75
0
99,70
90,05
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
15.
Kutyafuttában

Kovács Tamás
Kovács Áfonya

189,45
95,35
0
94,10
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
16.
Mugiwara

Oláh Zsófia
Merényi Márton

183,10
0
0
92,75
90,35
0
0
0
0
0
0
0
0
0
17.
Lapos citrom

Kiss Jázmin
Zsednai Csaba

97,35
0
0
0
0
0
0
0
97,35
0
0
0
0
0
18.
Bogi

Bohus Anita
Gizella Zoltán

95,75
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
19.
Csibu

Csizmadia Gyöngyi
Albert Adrien
Albertné Németh Krisztina

88,70
0
0
88,70
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Középfokú bajnokság családi kategóriájának végeredménye

helyezés csapatnév csapattagok Össz pontszám Silvanus parkverseny Gémes városismereti verseny Gémes park- verseny Föld Napja Kupa Varsányi Kupa Kőbánya Kupa Gyermeknap Kupa Velence Kupa Campona Kupa Gémes Kupa Silvanus tájékozódási verseny Gémes Oktoberfest Köztársaság kupa
I.
Ötösfogat

Puskásné Vízhányó Eszter
Puskás Zoltán
Puskás Anna
Puskás András
Puskás Tamás

601,10
100,00
0
100,05
99,70
100,00
0
100,00
0
0
100,35
100,70
0
0
II.
Csókási csapat

Csókási Zsolt
Csókásiné Oláh Andrea
Csókási Attila
Csókási Opitz Elena

593,05
0
99,35
96,00
98,35
0
0
0
0
100,00
0
99,35
0
100,00
III.
Vadmalacok Kincses Sándor
Kincses Judit
Kincses Tamara
Kincses Eszter
Kincses Tamás
589,35
0
98,00
97,35
97,00
0
0
0
0
0
99,00
98,00
100,00
0
4.
Mónika és a 3 Királyok

Király Mónika
Király Zsolt
Magyar Emőke
Király Zoltán
Király Dániel

403,15
0
100,70
101,40
101,05
0
100,00
0
0
0
00
0
0
0
5.
Simon's cats Kucsera Panna
Kucseráné Dániel Tímea
Kucsera Dorka
Kucsera Bence
Kucsera Krisztián
98,70
0
0
98,70
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Az összesített versenyben figyelembe vett versenyek száma: 6